Żele pod prysznic Palmolive: kokos & czekolada | recenzja

Skusiłam się na żele pod prysznic firmy Palmolive. W Rossmannie oferowali sporo zapachów i ciężko mi było się zdecydować, więc wylosowałam i sięgnęłam po zapach kokosu i czekolady. Opakowanie i pojemność

Opakowanie jest solidnie zrobione, pojemność to 500 ml zamykane na "klik". Opakowania są śliczne. Ja wybrałam wariant czekolady i kokosa, aż żal mi będzie wyrzucić te opakowania jak mi się skończą ;) . Szata graficzna jest przepiękna, na pewno ładniejsza od poprzedniej wersji. Kształt butelki został bardzo dobrze przemyślany, bo świetnie układa się w dłoni i nie wyślizguje w trakcie brania prysznica. 

Konsystencja

Żele są bardzo gęste, ale bardzo dobrze się pienią. Zauważyłam, że wystarczy niewielka ilość żelu, aby umyć całe ciało. 

Zapach

Śmiem stwierdzić, że to była miłość od pierwszego wąchnięcia. Pachną bosko ! Jestem zauroczona. Bardzo się ucieszyłam kiedy stwierdziłam, że nie czuć nuty chemii, ponieważ trafiałam na żele pod prysznic o różnych zapach, ale pachniały typowo chemicznie, tutaj tak nie jest. 
Zapach czekolady - da się wyczuć kakao. Im częściej się nim myłam to wyczuwałam budyń czekoladowy, no cudo ! 
Żel kokosowy już mi się kończy. Swego czasu nie lubiłam kokosu, a teraz uwielbiam, więc chętnie kupiłam ten żel. Może nie pachnie typowo kokosem, zresztą nie mam do czego porównać, bo prawdziwego kokosa nie jadłam/piłam! 

Oba żele bardzo mi przypadły do gustu ! Będę musiała śledzić promocje, aby kupić je w niższej cenie. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger