Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.

Minęło już kilka lat odkąd skończyłam naukę. Sama nie wiem kiedy to minęło, jestem już po studiach licencjackich (dla przypomnienia: Logistyka - transport i spedycja we Wrocławiu). Na pierwszym roku zaszłam w ciążę, urodziłam we wrześniu 2014 i od października wróciłam na studia, na drugi rok. Mimo, że studiowałam zaocznie było mi ciężko i miałam chwilę załamania - chciałam zrezygnować. Bardzo się cieszę, że tego nie zrobiłam, ale na mgr nie poszłam i zostałam z dzieckiem w domu. Siedząc w domu stwierdziłam, że skoro siedzę w domu to mogę online zrobić jakieś kursy - nigdy nie zaszkodzi. I tak trafiłam na Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. 


Oferują wiele ciekawych kursów, choć wydaję mi się, że teraz jakoś mają mniej dostępnych tych kursów, ale znalazłam kilka, które chciałabym zrobić. Jestem typem człowieka, który lubi organizować czas i planować. Dzięki temu, że kurs mogę robić z domu, poprzez komputer w ten sposób mogę zaplanować dzień i zacząć kurs w dogodnym dla siebie momencie. Oczywiście po ukończeniu go dostajemy dyplom i zaświadczenie, które jest wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 r.


Na stronie kursy możemy znaleźć poprzez kategorie i od razu widzimy ile taki kurs kosztuje i ile ma godzin. Ostatnio wchodząc zauważyłam, że jest sporo promocji dlatego też postanowiłam skorzystać z okazji i zapisać się na kurs "zarządzanie dokumentacją i archiwizacją w jednostce organizacyjnej" , która trwa 35h i teraz w cenie promocyjnej kosztuje 130 zł (bez promocji: 260zł). Mam nadzieję, że wprowadzą więcej ofert, a na pewno skorzystam z tego. Myślę jeszcze nad kursem z podstaw oprogramowania, w sumie tak dla przypomnienia, bo kiedyś bardzo interesowałam się tym tematem. Czekam na jakieś nowe kursy z kategorii administracji.  Nie ukrywam, że od zawsze chciałam pracować biurowo dlatego też poszłam na studia, bo teraz ciężko gdziekolwiek się dostać (chyba, że masz znajomości). Ja lubię się uczyć i mam w planach jeszcze jakiś kurs języka obcego. 

Takie kursy przede wszystkim polecam zabieganym osobom, które nie mają jak albo nie mają czasu dojeżdżać gdzieś dalej. Sama teraz mieszkam na wiosce zabitej dechami i teraz ciężko byłoby mi np. znowu dojeżdżać do Wrocławia na jakieś kursy i szkolenia dlatego cieszę się, że jest takie rozwiązanie w postaci kursów online. 

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger