Meble - stylowe, nowoczesne i klasyczne | Allegro

Uwielbiam przeglądać meble, serio. Teraz z chłopakiem jesteśmy na etapie wymieniania mebli na nowe i przeglądam całkiem sporo ofert . Oczywiście szukam ładnych mebli i nie za miliony monet. Dlatego swoje zakupy do domu staram się robić rozważnie. Uwielbiam biel i szarość dlatego też z partnerem zdecydowaliśmy się na wnętrza w odcieniu biało-szarym-czarnym. Przy dziecku np. kanapa biała nie wchodzi w grę, szybko się brudzi, więc szukamy czegoś w ciemniejszym tonie.Przez przypadek trafiłam na meble ze strony Allegro. Czuję się jakby oferta była skierowana właśnie do mnie. Nie dość, że meble są stylowe i nowoczesne to jeszcze kolorystycznie dobrane do mnie, w takich odcieniach jakbym chciała. Oczywiście przeglądając stronę postanowiłam kupić meble, o których bym nie pomyślała, że kupię np. pufa - worek , zawsze coś takiego chciałam mieć, a teraz wiem, że moje dziecko będzie na tym przesiadywać najdłużej. Bardzo spodobała mi się szafka nocna, która okazała się naprawdę tania , bo kosztuje 39,00 zł. Posiada dwie szuflady i już wiem co będę tam trzymała - książki .. i krem do rąk. Oczywiście marzy mi się toaletka , ale na obecnym mieszkaniu nie miałabym po prostu gdzie jej wstawić. 


Od dawna zamawiam na Allegro, a mój facet skręca meble, a ja mogę nacieszyć oko, bo uwielbiam minimalizm. Już się nie mogę doczekać mojej szafki nocnej. A pamiętajcie, że warto kupować produkty od jednego sprzedawcy, bo tylko raz płacimy za wysyłkę. Ja staram się tak robić i zawsze zaoszczędzę parę groszy chociaż na wysyłce.

Kilka mebli już mam na oku, ale wiadomo - to jest inwestycja na lata, więc nie chcę podjąć pochopnej decyzji. Z parterem przysiedliśmy do tematu: meble i spisaliśmy co potrzebujemy na już, powoli zmieniamy całe wnętrze. Teraz naszym priorytetem jest zmiana łóżka dla naszego dziecka. Dzisiaj moje dziecko ma urodziny - to już 4 latka, więc już duża panna i czas na zmianę łóżka dla niej. Przeglądając ofertę natknęłam się na kilka fajnych zestawów i naprawdę teraz ciężko mi podjąć decyzję. Ostatecznie zostałam przy białej ramie łóżka, tylko należy dokupić odpowiedni materac, ale tym się nie martwię, bo tutaj również można zamówić brakujący materac. Córka już od dwóch lat śpi bez "zabezpieczenia", więc nie boję się, że spadnie z łóżka. Teraz tylko czas na dobranie dla córki odpowiedniego materaca.


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger