Naturalny płyn do podłóg. Francuska lawenda | Yope.

Od dłuższego czasu interesuję się produktami firmy Yope. Miałam okazję już testować trzy produkty (krem do rąk, mydło kuchenne i mydło do rąk). Wiedziałam, że w swoim asortymencie posiadają produkty do sprzątania dlatego też kiedy trafiła się okazja zamówiłam płyn do podłóg o zapachu francuskiej lawendy. Produkt nabyłam ze strony drogerii "Lila Róż". 


Opakowanie jest plastikowe z zakrętką o pojemności 1000 ml, a wystarczy niewiele płynu dodać do wody, więc produkt jest wydajny i starczy nam na długi czas. Pierwsze co zrobiłam jak przyszła mi paczka to powąchałam. Cudowny zapach, uwielbiam zapach lawendy, więc tego samego dnia zabrałam się za odkurzanie i mycie podłóg. Nie wiem jak u Was, ale ja dość często myje podłogi, jeżeli nie codziennie to na pewno co drugi dzień. Kolor opakowania jest niebieski. Tak zauważyłam, że produkując serię kosmetyków trzymają się tych samych kolorów, np. żele pod prysznic są w ciemnobrązowych opakowaniach, mydła kuchenne są zielone, chemia jest koloru niebieskiego itp. :) 


Jeżeli ktoś nie zna jeszcze marki Yope to przybliżę Wam troszeczkę. Marka oferuje produkty naturalne. 99% składników jest pochodzenia naturalnego. Ja bardzo polecam kosmetyki , bo nie uczulają. Ktoś kto ma problemy ze skórą tak jak ja wie o czym piszę i warto wydać te kilka zł więcej i zainwestować w kosmetyki, które nie uczulają. Często można natknąć się na promocje, więc polecam. 

Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyn Yope skutecznie usuwa zanieczyszczenia i kurz, nie rysuje i nie pozostawia smug, zapach lawendy się unosi nawet do następnego dnia. Po myciu czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk. 

Co ciekawe produkty Yope posiadają certyfikaty Ecolabel i Vegan, więc to bardzo fajnie, ale niestety w składzie znajdziemy konserwanty i to mogliby zmienić. 

Naprawdę z takimi produktami aż chce się sprzątać. Oprócz Yope mam inną firmę ,z której również korzystać jeżeli chodzi o środki czystości do sprzątania i te zapachy, coś cudownego. Każdy chyba lubi mieć porządek w domu i otaczać się pięknymi zapachami? Może się mylę. Ja staram się trzymać porządek w domu i mam swój system, o którym może kiedyś napiszę! 

(podłoga tak czysta, że można z niej jeść :P , a jak pachnie < 33)

A tymczasem Ci, którzy chcą nabyć naturalny płyn do podłóg firmy Yope o zapachu francuskiej lawendy zapraszam TUTAJ. Podaję kod rabatowy na 10%: 5HD38D

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger