Piórnik CoolPack | Bagażowo.pl

Moją przygodę z Bullet Journal zaczęłam jakiś czas temu. Nie długo zamawiam kolejny zeszyt, ale na 2019 rok ! Teraz posiadam zeszyt Memo Book i jest dla mnie za duży, szukam czegoś mniejszego - standardowy zeszyt, aby móc go mieć zawsze przy sobie. Bez zeszytu nie ma też ulubionych mazideł i przydasiów, więc na pomoc przyszedł mi piórnik CoolPack, który nabyłam ze strony bagażowo . 


Długo szukałam idealnego piórnika, który by zadowolił mnie w każdym aspekcie - szczególnie jeżeli chodzi o wygląd, bo będę go pokazywała przy ludziach ! Lubię ładne rzeczy, minimalizm i taki właśnie będzie mój Bullet Journal. 

Dla tych co nie wiedzą co to jest Bullet Journal to nic innego jak stworzony przez nas planner, w którym wypisujemy dziedziny naszego życia. Jeżeli dużo podróżujesz możesz wpisać listę odwiedzanych miejsc, miejsc które chcesz odwiedzić. Ja się skupiam na codziennym życiu, blogu i zainteresowaniach. Teraz dzięki temu, że nabyłam piórnik , w którym pomieszczę wszystko co potrzebuję mogę zabierać ze sobą swój zeszyt. 

Piórnik CoolPack jest bardzo funkcjonalny i przede wszystkim pojemny. W części organizacyjnej, czyli miejscu na długopisy trzymam przede wszystkim kolorowe długopisy i cienkopisy, którymi zaznaczam w bullet journal tabelki. Oprócz tego znajduje się ulubiony długopis i ołówek. Najbardziej mi zależało na pojemności piórnika, aby przechowywać w nim swoje ulubione washitape. Teraz mam ich mało, bo tylko 11 tasiemek, więc spokojnie zmieściły mi się do piórnika. Jeżeli jednak moja kolekcja by się powiększyła to w piórniku bym trzymała tylko te ulubione, a resztę na biurku . 
Oprócz tasiemek trzymam też linijkę, zakreślacz (pomaga mi przy organizacji sekcji bloga), a także gumkę do mazania , korektor i temperówkę. 

Piórnik został wykonany z poliestru , a jego wymiary wynoszą 23x9x5 cm o wadze 100g. Szczerze to kiedy zapełniłam piórnik swoimi potrzebnymi rzeczami to jest dość ciężki i mając go w torebce było ciężko, ale teraz czekam jeszcze na torebkę, którą będę nosiła na ramieniu to mam nadzieję, że będzie mi lżej, bo nie znoszę trzymać torebki w ręku . 

Piórnik ze strony bagażowo.pl spełnił moje oczekiwania i posłuży mi na wiele lat, bo dbam o swoje rzeczy i jestem dość sentymentalna, więc jak się do niego przyzwyczaję do trudno będzie mi się z nim rozstać. Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger