Pomadki Sensique | Drogeria natura

Testuję nowości z drogeria Natura, a całość paczki mogliście zobaczyć na moim instagramie (klik). Stwierdziłam, że będę kosmetyki testowała kategoriami , bo jest ich po prostu za dużo. W oko wpadły mi pomadki firmy Sensique, których nie miałam okazji testować, a firmę też mało kojarzę.


W paczce znalazłam aż 10 pomadek. Te pomadki w niebieskim opakowaniu są z kolekcji Satin Touch, które zawierają odżywczy kompleks ceramidowy oraz witaminy E i C. Pomadki regenerują i nawilżają usta oraz je chronią i pielęgnują. Są dostępne w 10 odcieniach, ja otrzymałam: 201 Pink Happy, 230 Purple Class, 232 Girly Coral, 233 Addicted Pink. Cena pomadek: 12,99zł/szt. 
Z tych kolorów moje ulubione to zdecydowanie dwa pierwsze, dwie kolejne są dla mnie za ciemne. Pomadki nie są jakieś super trwałe, ale mają fajny zapach i ślicznie się prezentują, więc jak nie zamierzacie np. jeść i pić to pomadka się sprawdzi :D . Ja zazwyczaj używam jak idę coś załatwić czy wychodzę na spotkanie z koleżanką. 

Kolejne 6 pomadek pochodzą z serii Volume & Shine Lipstick. Są to nabłyszczające pomadki z dodatkiem składnika MAXI-LIP® zwiększający objętość ust, wzbogacone witaminą E i olejem z kiełków pszenicy, które regenerują i nawilżają usta. Również dostępne w 10 odcieniach, a ja posiadam: 303 Charnelle, 305 Natural Pout, 311 More to love, 312 Doin' Good, 318 Pink Fever, 320 Lovely Smile. Cena pomadek: 12,99zł/szt. I tak prezentują się wszystkie pomadki, które znalazłam w paczce. Przy drugich pomadkach zdecydowanie mój ulubiony kolor to 320 Lovely Smile. Z pewnością przetestuję jeszcze inne produkty z tej firmy, bo ostatnio weszłam na stronę internetową i po wpisaniu marki Sensique wyskoczyła mi cała oferta i jestem ciekawa jeszcze kilku produktów. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger