Produkty do opalania | Kolastyna

Nie wiem jak Wam, ale wakacje mi w tym roku aż tak szybko nie minęły. Bardzo fajnie spędziłam ten czas, ze znajomymi, na czytaniu książek, spędzając czas z dzieckiem. Był czas silnych upałów, dzień w dzień jeździliśmy nad wodę i tu sprawdziły się kosmetyki firmy Kolastyna. W tym roku był jakiś szał na produkty tej firmy, serio. Wszędzie widziałam osobne półki z tymi produktami, kilka osób pytało mnie czy fajne są, w jakiej cenie i co polecam, tak więc stwierdziłam, że czas najwyższy na recenzję produktów, które udało mi się w te wakacje przetestować. 


Emulsja do opalania w spray'u SPF15 - przede wszystkim uwielbiam takie produkty w spray'u. Łatwiejsza aplikacja i bardziej higieniczna. Mamy tu SPF 15, czyli jeszcze mniejszą ochronę niż w poprzednich emulsjach. Oznacza to, że promienie słoneczne będą miały większy dostęp do skóry - większa opalenizna i jednocześnie mniejsza ochrona.


Emulsja do opalania SPF20 - produkt wodoodporny. Zawiera karotenoidy. Nie lubię kosmetyków z tak małym filtrem jak 15 czy 20, więc oba kosmetyki posłużyły komuś innemu. Emulsja ma fajną konsystencję i ładnie rozsmarowuje się po ciele. 


Odżywczy olejek do opalania SPF30 - tarcza antyoksydacyjna i WET SKIN spray do opalania z SPF 30, który można stosować na mokre ciało nie obawiając się o białe smugi czy spływanie produktu z powierzchni skóry. Są to kosmetyki o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej i w dodatku proste w użyciu. Wystarczy spryskać skórę i rozetrzeć, w przypadku produktu WET SKIN można spryskać nawet mokrą skórę, co jest dla mnie hitem. Skóra pozostaje przyjemna w dotyku i zabezpieczona od fotostarzenia.


Oprócz tych kosmetyków mam jeszcze do opalania dla dzieci, ale to w osobnej recenzji. Najbardziej z tej trójki spodobał mi się olejek do opalania . Bardzo polubiłam kosmetyki firmy Kolastyna i w przyszłym roku też się na nie zdecyduje. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger