Soki od Cymes.

Nie wiem jak to się dzieje, ale ciągle nie mam na nic czasu. Ciągle jestem w biegu, a dodatkowo stres, dziecko i wszystko na mojej głowie. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam chwilę dla siebie, ponieważ tak naprawdę ciągle coś robię, mam tyle obowiązków, że przestaje myśleć o sobie. A to nie dobrze. Już wielokrotnie myślałam o zakupie sokowirówki czy czegoś podobnego, abym sama w domowym zaciszu mogła zrobić przepyszny wyciskany sok. Na razie moją alternatywą stały się świeżo wyciskane soki Cymes czy smoothie. 

Najpierw parę słów o producencie:

"Już od 30 lat wytwarzamy dla Was produkty najwyższej jakości. Historia VICTORII CYMES sięga 1981 roku. Od tego czasu z niewielkiej wytwórni staliśmy się jednym z największych producentów syropów zagęszczonych w Polsce. Obecnie nasza oferta obejmuje około 140 produktów, w tym obok syropów , świeże soki, napoje, wody i musztardy. Sukces zawdzięczamy wyjątkowej recepturze i najwyższej jakości naszych produktów. Dlatego też, wyroby VICTORII CYMES można znaleźć zarówno w sklepie osiedlowym , jak i w dużych sieciach handlowych .
VICTORIA CYMES zatrudnia około 200 stałych pracowników i współpracowników.

Cała produkcja odbywa się w oparciu o znakomitą wodę pochodzenia plejstoceńskiego z własnych studni głębinowych. Zakładowe laboratorium szczegółowo bada zarówno surowce przed skierowaniem ich do produkcji, jak i każdy produkt gotowy, zanim opuści mury zakładu. Jakość wyrobów jest dla wszystkich pracowników VICTORII CYMES sprawą najważniejszą."


Soki Cymes to jednodniowy napój, który kupuje co kilka dni, mam swoje ulubione smaki, ale też chętnie próbuje nowości. Dla córki biorę dwie sztuki i wiem wtedy, że dostarczam jej dawkę witamin i minerałów. Nawet nie spodziewałam się, że Cymes ma tak rozbudowaną ofertę, bo jedynie kojarzę soczki pomarańczowe ze słomką - smak mojego dzieciństwa, a tu się okazuje, że w ofercie są smoothie, soki jednodniowe, syropy czy wody smakowe. 

Świeże soki to jedno z moich źródeł energii, którego szczególnie mocno potrzebuję o tej porze roku. Najczęściej wybieram sok jabłkowy, ale sięgam też po marchwiowy – to już raczej dla urody. Natomiast w oczekiwaniu na słoneczną wiosnę, warto skusić się na wersję marchwi z selerem, ponieważ seler zawiera dwukrotnie więcej witaminy C niż znajduje się w cytrusach. Dla mnie – wiecznie zabieganej i ciągle gdzieś pędzącej to optymalne rozwiązanie. Te dwa świeżo wyciskane soki są tak przepyszne, że stały się moim rytuałem każdego dnia. Tak jak pisałam wcześniej sięgam bardziej po soki jabłkowe, ale uwielbiam próbować nowości i te dwa smaki to mój hit ! 

Świeżych soków Cymes szukajcie w lodówkach ze świeżą żywnością w sklepach Biedronka, Auchan, w delikatesach Piotr i Paweł oraz w innych sklepach spożywczych w Waszej okolicy.
Próbowałam trzech soków z "Smaki Victorii" i jedynie nie smakował mi z białych grejpfrutów, dla mnie smak był za gorzki, ale różne są gusta. Ogólnie całość bardzo na plus, przekonałam się do soków jednodniowych, ale myślę, że z czasem - kiedy będę miała więcej czasu zaczniemy z córką robić świeżo wyciskane soki. Kupne to naprawdę świetna alternatywa dla zabieganych osób, polecam i są mega smaczne ! 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger