Magia mojego imienia - wyjątkowy prezent

Codziennym rytuałem przed spaniem bez wątpienia jest książka. Codziennie jakąś czytamy, uczymy się nowych słówek, a moje dziecko z zaciekawieniem poznaje nowe przedmioty i słownictwo. Na rynku wydawniczym jest coraz więcej propozycji dla naszych pociech. I tak właśnie trafiłam na książkę - magia mojego imienia, który będzie doskonałym prezentem z okazji dnia dziecka, czy na urodziny, a nawet pod choinkę. Ta książeczka jest w pełni spersonalizowana co bardzo mnie ucieszyło, jestem wręcz oczarowana całością, dla mnie jest tylko jeden minus, ale o tym dowiecie się później. 
Magia mojego imienia zaprasza wszystkie dzieci na magiczną podróż pełną uroczych postaci, które towarzyszą dzieciom w ekscytującej przygodzie, w pełnej kolorów krainie niesamowitych bajek.
Personalizacja jest duszą książki, która zawiera historię opartą na literach imienia dziecka. W ten sposób każde dziecko otrzymuje wyjątkową bajkę, która pomoże mu zrozumieć ukryte znaczenie każdej litery jego imienia.
A jak aktywna, B jak bystra, C jak cudowna ! 

Każda litera imienia oraz dopasowana do niej pozytywna cecha jest wpleciona w ciekawe i pouczające opowiadanie. Dziecko słucha uważnie, przecież to o nim samym i to już jest bardzo ekscytujące! Na co najmniej 38 stronach znajdziecie piękne ilustracje oraz ciekawe historyjki tworzące przygody małego bohatera. Jeśli imię jest krótkie dodawane są opowiadania nie związane z żadną literką imienia, chodzi o to, by całość była spójna i miała sens. Same opowiadania są łatwe do zrozumienia, napisane prostym językiem i nie za długie.


Samo zamówienie książki jest bardzo proste. Wchodzicie na stronę magia mojego imienia  wpisujecie imię dziecka i oznaczacie czy to chłopiec czy dziewczynka. Tak jak w naszym przypadku wpisałam imię mojej córki: OLIWIA, zaznaczyłam, że to dziewczynka, a następnie musiałam wybrać spośród pięciu propozycji avatara, który będzie bohaterem opowieści . Właśnie tutaj jest ten minus - cudownie byłoby gdyby zamiast postaci podanej przez twórców można byłoby wkleić zdjęcie naszego dziecka . To dla naszej pociechy dodatkowa radość, bo czyta o magii swojego imienia widząc siebie w opowieści. 


W kolejnym etapie zamówienia wybieramy rodzaj oprawy (miękka lub twarda), dedykację oraz personalizację na okładce. Każda książka jest drukowana cyfrowo w formacie DIN A4 na błyszczącym papierze. Po złożeniu zamówienia czas oczekiwania na książkę jest do 15 dni. Z tego co pamiętam to ja na przesyłkę aż tak długo nie czekałam, niestety wybrałam okładkę miękką, ale to tylko przez moje roztargnienie, z pewnością wybrałabym twardą, ale trudno . 

Mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną , że książka jest cudowna i na pewno będzie stanowiła przepiękny i wyjątkowy prezent. Ja osobiście bardzo lubię takie spersonalizowane prezenty i jak tylko mam okazję dla córki zawsze coś takiego stworzę, aby miała pamiątkę jak będzie dorosła ! 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger