Nowości z drogeria natura.

W ostatnim czasie nabyłam nowości kosmetyczne z drogeria natura, coraz bardziej polubiłam firmę Kobo i byłam ciekawa pudru i jak się sprawdzi, cienie do powiek też niczego sobie, więc jeżeli jesteście ciekawi jak się kosmetyki u mnie sprawdziły to zapraszam na recenzję ! 


Marka Sensique w ostatnim czasie zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. W lipcu, jako nowość pojawił się Sensique Sensitive Skin Highlighting Loose Powder, który okazał się świetnym produktem i sprawił, że z wielką chęcią poznam kolejne produkty tej marki. Nowości tym razem jest nieco mniej niż ostatnio, ale myślę, że mogą to także być bardzo ciekawe produkty.

1 Color & Contour Correcting - połączenie dwóch korektorów ( niebieski, różowy ) oraz dwóch produktów modelujących owal twarzy ( rozjaśniający ciepły beż oraz modelujący i wysmuklający brąz ).
2 Sensique Creative Eyeshadows (12,99 zł) - Do znanych już 4 kompozycji kolorystycznych dołączyło 8 zupełnie nowych zestawień cieni do powiek. Z chęcią zobaczę, jak się sprawdzają i jak będzie z ich formułą i pigmentacją. (Nowe: 143 reddish brown, 144 chocolate trio, 145 midsummer dream, 146 color festival, 147 smoky eye, 148 mauve glow, 149 copper luster, 150 lavender haze. )
 My Secret Magic Dust Pigment (15,99 zł) - Skoncentrowane i trwałe pigmenty do powiek. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych ( 01 turquoise snow, 02 golden green, 03 lilac star ). Nie powiem, bardzo mnie ciekawią, choć po pigmenty sięgam rzadko, to tutaj moją uwagę skupiło słowo "skoncentrowane", a więc powinny mieć mega pigmentację i na to liczę. Dodatkowym plusem jest możliwość połączenia ich z bazą My Secret Fixer Liquid, tworząc metaliczny, wodoodporny blask .Kobo Professional Glowing Loose Powder (24,78 zł) - Nowością jest też rozświetlający sypki puder do twarzy oraz ciała, u mnie póki co sprawdza się znakomicie chociaż nie jestem przyzwyczajona do sypkich pudrów, ale radzę sobie nieźle. 


I tak prezentują się nowości z drogeria natura ja pokochałam markę Kobo i polecam znajomym ! Najmniej spodobały mi się pigmenty, bo po prostu nie używam takich produktów, ale też się u mnie nie zmarnowały, bo mam koleżankę, która zawodowo zajmuje się malowaniem, tak więc pigmenty trafiły do niej ! Jeżeli jesteście ciekawi nowości kosmetycznych zapraszam na stronę drogeria natura


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger