Perfumy męskie NOU Oliban | Only You.

Z portalem Only You mam styczność już po raz kolejny i jest mi niezmiernie miło, że i tym razem wzięli mnie pod uwagę w czasie recenzji produktów. Padło na męskie perfumy, które uwielbiam i swojemu facetowi uwielbiam je wybierać. Męskie perfumy NOU oliban, czy się sprawdziły? Czy mi się spodobały? Czy co najważniejsze spodobały się mojemu chłopakowi? Na te pytania dowiecie się w dalszej części recenzji .


NOU  to kompozycja, o której sam producent mówi, że jest dla nowoczesnych i eleganckich mężczyzn. To zapach dla pewnych siebie osób, które wiedzą czego chcą i do tego dążą. To niebanalny zapach. Kompozycja o orientalno-drzewnym aromacie.

Nuty bazy: drzewo sandałowe, skóra, wanilia, benzoin.
Nuty głowy: elemi, oliban, rumianek.
Nuty serca: oilban, paczuli, cistus.

Cena 65 zł/50 ml. Dostępne w sieci Rossmann.

Elegancki karton był pierwotnie zafoliowany. Bardzo podoba mi się jego szata graficzna. Opakowanie jest duże a mieści się w nim maleńki flakon. Ma pojemność 50 ml. Jednak stwarza wrażenie mniejszego. Jest minimalistyczny, z przezroczystego szkła. Zużycie widać cały czas na bieżąco. Etykieta też jest bardzo prosta. Chyba przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Zapach na początku jest  wyjątkowo świeży, lekki i cytrusowy. To pierwsze wrażenie trwa dosłownie chwilę. Po minucie zmienia się w bardziej dostojny, dojrzewa za sprawą drzewa sandałowego i skóry. Nuty bazy przeważają, rządzą. Dzięki nim perfumy są momentami nieco gorzkawe ,ale niezwykle  interesujące. Żadna owocowa słodycz nie jest w nim wyczuwalna. Nie zauważyliśmy także wanilii.


Niestety - mi zapach kompletnie nie przypadł do gustu, a mojemu jak na złość  - spodobał się. Nie umiałam znaleźć nic pozytywnego w tym zapachu, dla mnie po prostu śmierdział, a uwierzcie mi - sporo męskich perfum się nawąchałam, bo w sklepach chętnie je testuje i obwąchuje. :D

Na całe szczęście perfum ma się podobać mężczyźnie, a jeśli mojemu się podoba to ścierpię to. Woda toaletowa NOU Oliban jest bardzo trwałym produktem. Długo utrzymuje się na spryskanych miejscach. Miałam okazję używać perfumy NOU, ale dla kobiet i oba perfumy mają taki sam flakon, dla mnie śliczny, bo prosty i bez udziwnień. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger