Puder ryżowy i rozświetlacz | Sensique


Na blogu kolejne nowości od drogeria natura, tym razem postanowiłam przetestować dwa produkty firmy Sensique i mowa o pudrze sypkim i rozświetlaczu. Nie jestem przyzwyczajona do sypkich rozświetlaczy, więc tym bardziej chciałam zobaczyć jak się u mnie ten kosmetyk sprawdzi.

1) Highlighting loose powder - rozświetlacz Znajduje się w 10 g, zakręcanym słoiczku z sitkiem. Sitko było zaklejone, co bardzo lubię i daje mi pewność, że nikt tam nie grzebał. Osobiście przekręcam opakowanie do góry nogami i wtedy wysypuje mi się trochę produktu, a następnie nabieram go pędzlem. Matuje cerę oraz utrwala makijaż. Polecany dla każdego rodzaju cery, również wrażliwej. Puder bardzo ładnie i bardzo dobrze matuje. Można go stosować bezpośrednio na oczyszczoną twarz lub jako wykończenie makijażu. Dostępny w cenie 16,99 zł. 

2. Matte & fix rice powder - puder ryżowy Z pudrami ryżowymi już miałam wcześniej styczność, ale ten jest o tyle fajny, że matuje mi ładnie strefę T i nie błyszczę się jak miliony monet. Oba produkty mają takie same opakowanie, więc trzeba czytać co jest napisane na wieczku . Kosmetyku używam praktycznie codziennie nakładając go już na podkład właśnie nadając mi takie wykończenie matowe. Sam puder łatwo się rozprowadza nie zostawiając żadnych śladów, idealnie wtapia się w skórę. Cena pudru ryżowego 16,99 zł. 

Oba kosmetyki przypadły mi do gustu i na pewno odwiedzając drogerię natura zaopatrzę się w kolejny zestaw ! Polecam, ja się nie zawiodłam, a warto wspomnieć, że teraz moja cera jest bardzo wrażliwa przez nasilenie AZS - kosmetyki Sensique nie pogorszyły mojego stanu, wiec na pewno będę się ich trzymać, bo kosztują niewiele, a samego produktu używamy mało , więc dzięki temu są bardzo wydajne ! 
Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger