Naturalne mydło do rąk dla dzieci - jaśmin | Yope

Sporo rzeczy testowałam już jeżeli chodzi o firmę Yope, a teraz jak zobaczyłam, że wypuścili mydła do rąk dla dzieci to musiałam mieć chociaż jeden, aby przetestować i tak padło na zapach jaśminu. Jeżeli jesteście ciekawi jak się u nas sprawdziło, zapraszam. Produkt nabyty na stronie miaastowa


Przede wszystkim nie mogłam przejść obojętnie od tego opakowania, jest prześliczne i to jest z tym opakowań gdzie po zużyciu będzie szkoda wywalać :D . Od małego uczę moją córkę zasad higieny i póki co nie buntuje się, ładnie myje ząbki, myje się i przede wszystkim myje ręce. Takie zachowania wynosi się z domu i to od nas zależy czego nauczymy dziecko. Myślę, że z takiego uroczego opakowania będzie się chętniej chciało myć ręce i mimo, że fizycznie daleko mi do dziecka to mentalnie jednak coś tam we mnie zostało, mam po prostu sentyment do tego co było i do cudownych lat '90 ! 

Opakowanie jest czarne,  plastikowe z parą uszu na szczycie , a pojemność wynosi 400 ml. Na naszym mydle jest grafika sowy. Opakowanie zakończone jest wygodną pompką ułatwiająca wydobycie płynu, to na pewno też lepsze rozwiązanie dla dzieci . Zapach jaśminu jest tak przepiękny, normalnie czuć jakby się było w raju, ale w końcu to Yope. Konsystencja mydła jest lekka i łatwo się spłukuje.  Miałam już kilka różnych produktów i z każdego byłam zadowolona (no prawie! o tym w innym poście) . 

Mydło jakoś za specjalnie dobrze się nie pieni, ale tak to już jest przy produktach naturalnych , jednak to nie wpływa na oczyszczanie brudnych rąk, a wiadomo jakie są dzieci - moja po placu zabaw jest cała czarna, a ręce wołają o pomstę do nieba. Produkt nie wysusza, a zostawia przyjemny zapach. Mydło dla dzieci nie zawiera parabenów, sles, peg, sls, edta czy barwników. Mydło dla dzieci Yope jest stworzone z 94% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetwarzania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje, że zajrzałaś/eś !
Bardzo miło mi Cię gościć.
Odwdzięczam się za komentarze :)
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger