Obrońcy miłości | Sandi Lynn

Uwielbiam czytać książki i chętnie się dzielę z Wami moimi przemyśleniami na temat przeczytanej książki. Dzisiaj przychodzę do Was z autorką, której wcześniej nie znałam, ale pierwsza książka, którą od niej przeczytałam na tyle mi się spodobała, że na pewno sięgnę po jakąś inną pozycję. Mowa o autorce Sandi Lynn "obrońcy miłości", którą nabyłam na stronie Selkar.  Sama nie wiedziałam czego się spodziewać po książce, ponieważ na pierwszy rzut oka książka nie jest na tyle gruba,aby była jakaś rozwinięta akcja. Pomyliłam się. 


TYTUŁ: Obrońcy miłości  
AUTOR: Sandi Lynn
TŁUMACZENIE: Joanna Nałęcz, Gabriela Iwasyk 
WYDAWNICTWO: Amber
GATUNEK: Erotyk / New Adult 

OCENA: 8/10

Głównym wątkiem w tej książce jest prawo. Główni bohaterowie to Ariana i Luke, którzy boją się powiedzieć sobie nawzajem o swojej przeszłości. Książka zaczyna się tym, że Ariana dowiaduje się czegoś co ma wspólnego z jej rodziną i to na tyle nią wstrząsnęło, że postanawia w jednej chwili , w środku nocy uciec z domu i wyjechać do swojej byłej najlepszej przyjaciółki, która zabrała jej w przeszłości chłopaka. Zaczyna życie w nowym miejscu - musi znaleźć pracę i mieszkanie. Za pomocą swojej dawnej przyjaciółki i zbiegu okoliczności zostaje zatrudniona w kancelarii Luke'a . 

Luke to znany prawnik, ale też kobieciarz. Byłam bardzo ciekawa dlaczego nie jest w stanie związać się z jakąś kobietą. Kiedy ten zbieg okoliczności sprawia, że wpada na Arianę wie, że musi z nią spędzić noc. Ona okazuje się wyzwaniem i dlatego to jedna z przyczyn dlaczego on ją u siebie zatrudnił nie patrząc nawet jakie ma wykształcenie, po prostu potrzebowała pracy, a on ją jej dał. 

Pewnej nocy Luke dzwoni do Ariany, ponieważ został oskarżony o zabójstwo luksusowej prostytutki. Wszystkie dowody świadczą przeciwko niemu, bo jak konkurować z tym, że na nożu są jego odciski palców ? Wbrew wszystkim Luke prosi Arianę o to, aby została jego adwokatem pomimo, że miałaby to być dla niej pierwsza sprawa. Ariana godzi się i stara się rozwikłać zagadkę. Czy główna bohaterka podoła zadaniu i udowodni , że Luke jest niewinny? A może jego wewnętrzne demony się obudziły i to on jest sprawcą zabójstwa? Kto tak naprawdę zabił kobietę? Tego niewątpliwie się dowiecie czytając "obrońcy miłości" . 

Ta książka to przeplatanka erotyku i thrilleru. Bardzo mi się spodobał wątek kryminalny i w sumie to dla mnie pierwsza taka książka odbiegająca od innych erotyków. Zazwyczaj jest powielany ten sam schemat , a tu mnie właśnie zaskoczył ten wątek kryminalny i książkę bardzo szybko mi się czytało, bo oczywiście się chciałam dowiedzieć czy Luke był winny czy nie, jakie sekrety ma Luke i Ariana no i oczywiście czego się Ariana dowiedziała na początku książki, że postanowiła wyjechać bez słowa . Mnie niewątpliwie ta historia porwała i trzymała w napięciu. 

Podsumowując : musicie ją przeczytać ! Książka jest lekka i to dosłownie, bo nie dość, że szybko się ją czyta to liczy jakieś 288 stron, więc możecie ją zabrać dosłownie wszędzie. Gdybym ją zobaczyła na sklepowych półkach to nie wiem czy bym się na nią zdecydowała, bo trochę okładka mnie zniechęca, a właściwie tylko ten napis - tytuł. Bardzo się cieszę, że miałam okazję przeczytać  tę pozycję i jak pisałam wcześniej - na pewno dla porównania sobie przeczytam inną książkę Sandi Lynn. 

Książkę możecie kupić teraz w promocyjnej cenie KLIK .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje, że zajrzałaś/eś !
Bardzo miło mi Cię gościć.
Odwdzięczam się za komentarze :)
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger