Only Eco - naturalne środki czystości.Nie wyobrażam sobie dnia bez sprzątania, każdego dnia a to umyję naczynia, podłogi, a to zrobię pranie. Nie mam ani jednego "leniwego" dnia, no chociaż staram się mieć tę niedzielę wolną i skupić się na dziecku i rodzinie. Od dłuższego czasu staram się stawiać na produkty naturalne . Tym razem testowałam środki czystości od Only Eco


Płyn do mycia naczyń - ja niestety nie posiadam zmywarki - stety albo niestety, szczerze? Nie przepadam za zmywarkami, mam złe doświadczenia z nimi. Tak, więc z wielką chęcią zabrałam się za przetestowanie płynu do naczyń. Płyn do mycia kuchniWyposażony w solidny atomizer z możliwością zamknięcia - wówczas wystarczy przekręcić końcówkę w odpowiednim kierunku off/on.  Dozownik podaje nam produkt w formie gęstej piany, którą pozostawiamy na zabrudzonej powierzchni przez kilka minut, a następnie przecieramy wilgotną ściereczką. Efekt ? Płyn świetnie rozpuszcza wszelkie tłuste zabrudzenia, a my możemy cieszyć się czyściutką kuchnią. Hipoalergiczny płyn do prania ubranek i pościeli dziecięcej - bardzo się ucieszyłam kiedy zobaczyłam ten produkt w swojej paczce, ponieważ uwielbiam prać i prasować, a że moje dziecko ma dopiero 4 latka bardzo dbam o to w czym piorę ciuchy. Sama jestem alergikiem to używam specjalnych produktów, z wielką chęcią sięgnęłam po ten płyn do prania ubranek dziecięcych. 
Płyn jest wydajny i skuteczny, można prać w nim zarówno białe tkaniny jak i te kolorowe. 99,57% jest składników pochodzenia naturalnego. 

Naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia, działa antybakteryjnie. Gliceryna wygładza i uelastycznia włókna tkanin, sprawiając, że stają się one miękkie i miłe w dotyku. Mydło z oleju z oliwek pielęgnuje i wygładza włókna tkanin i je delikatne dla dziecięcej skóry. Produkt nie zawiera barwników oraz olejków i substancji zapachowych mogących wywołać podrażnienia i alergie. Sama zaczęłam swoje ciuchy prać w tym płynie i polecam.

Środki czystości sprawdziły się u mnie idealnie. Bardzo jestem zadowolona z płynu do mycia kuchni, który mam zawsze pod ręką. Jestem ciekawa innych środków czystości i na pewno z czasem je przetestuje . Mam fioła na punkcie mycia okien i luster, więc z całą pewnością będę musiała przetestować u siebie płyn do mycia szyb i luster. 


Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger