Woda perfumowana Miss Giordani Intense | Oriflame

Kiedyś miałam kilka perfum od Oriflame i postanowiłam do nich wrócić i przetestować zapachy, których nie miałam. Tak padło na wodę perfumowaną Miss Giordani Intense. Pierwsze co mnie urzekło to piękna buteleczka, która wygląda luksusowo, a wcale perfum nie jest taki drogi. Dodatkową ciekawostką jest to, że zapach został stworzony przez Emillie Copperman . Zapach dla kobiety pewnej siebie, pełnej pasji i świadomej swojej kobiecości. Miss Giordani już od pierwszego psiknięcia uwalnia niepowtarzalny aromat , który z każdą chwilą ewoluuje stając się subtelnym połączeniem szyku i elegancji. 

Perfum otrzymujemy w kartonowym pudełku, po wyjęciu dostrzegamy fiolkę o pojemności 50 ml. Buteleczka wygląda na luksusową i elegancją i koszt tej wody perfumowanej to 104,90 zł. Myślałam, że ta woda perfumowana będzie mocna i słodka, ale nie, jest świeża, kwiatowa, owocowa. Do tego zapach pięknie się nosi i nie wietrzeje po 20 minutach na dworze. Cieszę się, że wybrałam do przetestowania akurat Miss Giordani Intense. Nuty zapachowe: nektar brzoskwiniowy, nuta neroli, fioletowa gardenia, nuty piżma, białe drewno, wanilia. 


Warto wspomnieć, że już za miesiąc Boże Narodzenie i zakupienie tej wody perfumowanej to idealny prezent pod choinkę dla najbliższej osoby. Nie znam nikogo kto nie lubi otaczać się pięknym zapachem, więc moim zdaniem perfum jako prezent to jest strzał w 10! Wyrafinowany i żywiołowy zapach sprawi, że będziesz się cieszyć każdym dniem i doceniał piękno życia. Warto się na chwilę zatrzymać i zobaczyć co się osiągnęło, ludzie pędzą po więcej nie patrząc na to co tracą. 1 komentarz:

Dziękuje, że zajrzałaś/eś !
Bardzo miło mi Cię gościć.
Odwdzięczam się za komentarze :)
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger