Woda perfumowana So Fever Him | Oriflame

Od zawsze uwielbiałam męskie perfumy, więc z wielką chęcią i ochotą wybieram perfumy dla swojego mężczyzny. Ostatnio mogliście przeczytać recenzję wody perfumowanej dla niej, a teraz przyszedł czas na perfum dla niego z firmy Oriflame, bo o naszych mężczyznach również trzeba myśleć. 


Ognisty, orientalno-drzewny zapach, któremu nie można się oprzeć. Emanuje magnetyzującą męskością już od pierwszej nuty. Mocny akcent drewna imbirowego działa na kobiety zniewalająco.
Pierwszym zapachem, który trafia do zmysłów jest elektryzująca woń mieszanki papryczek piri piri, która miesza się z akordami morskimi i orzeźwiającym zapachem soczystej pomarańczy, aby wyzwolić moc uwodzenia i ucieleśnić palące pożądanie.

Perfum dostajemy w kartonowym opakowaniu, po wyjęciu ukazuje się nam buteleczka z ciekawą końcówką, aż się na początku bałam otworzyć, aby nie uszkodzić, ale na szczęście zatyczka łatwo schodzi. Woda perfumowana ma pojemność 75 ml i kosztuje 109,90 zł. 


Mojemu mężczyźnie od razu przypadł do gustu "So Fever Him" i był zaskoczony trwałością, dodatkowo perfum jest intensywny, ale nie jest duszący. Na pewno idealnie nada się na wyjście wieczorem,ale też na co dzień. Oboje z partnerem jesteśmy zadowoleni, bo mamy podobne gusta jeżeli chodzi o męskie zapachy , a nie pozwolę mu "śmierdzieć" brzydkimi perfumami. Na szczęście te od Oriflame świetnie się sprawdziły i polecam znajomym, bo czas najwyższy pomyśleć o świątecznych prezentach, więc jeżeli jeszcze drogie panie nie macie nic dla swoich małżonków bądź parterów to polecam wodę perfumowaną So Fever Him od Oriflame


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje, że zajrzałaś/eś !
Bardzo miło mi Cię gościć.
Odwdzięczam się za komentarze :)
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger