Lalka Natalia. Słodka kuchareczka | Prezent pod choinkę.

Która dziewczynka nie lubi się bawić lalkami?? Ja takiej nie znam póki co. Moja córka uwielbia lalki i bardzo chętnie się nimi bawi. Polski rynek jest przesiąknięty zabawkami dla naszych pociech, ale jak znaleźć coś fajnego, sprawdzonego i nie drogiego. Mój wybór padł na lalkę z kolekcji Natalia i to będzie idealny prezent pod choinkę. Mam nadzieję, że Oliwia będzie zadowolona, bo niedługo beztroski czas się skończy i dojdą obowiązki typu szkoła. A teraz uczymy się poprzez zabawę. Poprzez zabawę również dziecko można nauczyć obowiązków.

O firmie:

Firma Artyk powstała w 1989 r. i od tego czasu przekształciła się z niewielkiej, kilkuosobowej spółki w jedną z największych hurtowni zabawek w Polsce. Oferują produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Stosowane w firmie nowoczesne rozwiązania logistyczne, umożliwiają szybką realizację zamówień. Dbają o wysokie standardy oferowanych przez nich usług. Zabawki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dzieci, a rodzice zaufali sprawdzonej marce, dzięki czemu asortyment może być stale poprawiany i poszerzany.Od małego staram się, aby moja córka miała urozmaicony dzień i gdy przyszło jej pierwsze gotowanie była bardzo szczęśliwa, najbardziej lubi pomagać mi kiedy robię domowe ciastka i uwielbia korzystać z wałka. Lalka Natalia z kolekcji słodka kuchareczka jest prześliczna i niepowtarzalna o niebieskich oczach, która wypowiada aż 14 fraz, recytuje wierszyk i śpiewa piosenkę o gotowaniu. Dodatkowo w zestawie zostały dołączone cztery foremki i mini książeczka kucharska z łatwymi przepisami, aby wspólnie z dzieckiem można było coś upichcić. Wysokość lalki to aż 41 cm i potrzeba trzech baterii 3xAG13. Moja Oliwia będzie wniebowzięta, już oczami wyobraźni widzę jej uśmiech. Ja tę lalkę chcę sprezentować córce pod choinkę, więc już została zapakowana.


Jak pisałam - Oliwia lalkę dostanie pod choinkę , potem jeszcze wrzucę relacje i zdjęcia na instagram. W zestawie są foremki, a my dość często pieczemy kruche ciastka, więc spróbujemy powycinać tymi foremkami. Za tydzień święta, a ja jestem daleko w polu. Mam nadzieję, że u Was przygotowania wyglądają lepiej :). Życzę Wam szczęśliwych świąt w gronie najbliższych.
Lalka Natalia jest dostępna na stronie kupzabawke.pl w cenie 89,99 zł. Koszt moim zdaniem nie jest jakiś wielki zwłaszcza, że w zestawie otrzymujemy kilka bonusów no i ta zabawka zdecydowanie jest bardzo edukacyjna ucząc dziecko zasad higieny i wspólnego przygotowywania posiłków. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje, że zajrzałaś/eś !
Bardzo miło mi Cię gościć.
Odwdzięczam się za komentarze :)
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Testowanie z pa2ul , Blogger