Kategorie
Prasówki

Płatność kartą przez internet – gdy podejmują to Europejczycy

Płatność kartą przez internet – jak działają to Europejczycy Płatność kartą przez internet zdecydowanie wygrywa! Payments Europe pokusiło się o doświadczenia europejskiego rynku płatności. W rezultacie tej praktyki powstał ciekawy raport pokazujący, jakie zachowania konsumenckie oddziałują na plac sprzedaży online, z naciskiem na płatności za kupione odpowiednia. Oto jak według raportu wyglądają płatności za handle oraz przesyłki w Europie.

Płatność kartą przez internet to wybierana metoda płatności

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Wspomniany raport noszący tytuł: „CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE” powstał na podstawie informacjach z Europejskiego Banku Centralnego (EBC) również reklam zgromadzonych przez Payments Europe. Zdobywał on końce europejskie, w aktualnym ponad Polskę.

Według badań strony są preferowaną metodą płatności w Europie. Usuwają je także konsumenci, jak także handlowcy w pionie B2B. Mienie z stron wzrosło w ciągu tych kilku lat. Dodatkowo 87% europejskich konsumentów czuje się komfortowo płacąc kartą. Jak myśli Payments Europe krajobraz płatności w Europie ewoluuje. Jednak nowi gracze wchodzą wszystek godzina na plac, to chociaż strony nadal przynoszą szybszą liczba dodaną niż dowolna druga technologia płatności.
Płatność kartą przez internet – pomoce dla kupujących oraz sprzedających

Dziewięciu na dziesięciu konsumentów w Europie czuje się swobodnie, płacąc kartą. Minął czas, gdy przypisywało się wtedy z obawami straty pieniędzy. 90% detalistów twierdzi, że pomoce z płatności kartą przewyższają wszystkie związane z ostatnim kursy. Kupujący wymieniają będąca udogodnienia podczas płacenia kartą: wygoda (49%), szybkość (35%), ubezpieczenie transakcji (36%), akceptowanie płatności przez wielu sprzedawców (40%), a dodatkowo cash back (35%).

Właściciele e-sklepów jako kluczowe zalety płatności kartą w porównaniu z drugimi technikami stosują: płatność gwarantowana (53%), wzrost sprzedaży (44%) i wjazd do większej bazy klientów (38%).
Online i offline podobnie, a przecież inaczej

Bardzo smacznym projektem było ustawienie jedynych metod płatności w dwóch kanałach sprzedaży. W pionie online i offline. Różnice można zarejestrować na poniższej grafice.
Płatność kartą przez internet – jak działają to Europejczycy
źródło: Raport CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE

Może tu między innymi, iż w online króluje płatność za pomocą szybkich płatności (20%) i umów kredytowych (19%). Gotówka jest jedynie 7% wszystkich płatności. W hipermarketach stacjonarnych gotówka wygrywa z kartami (23% vs. 19%).

Jeśli spytamy o preferowane przez sprzedawców formy płatności, to strony są na doskonałej pozycji (53% wskazań). Następnie gotówka (41% wskazań), przelew bankowy (38% wskazań), szybkie płatności są tylko na późniejszych pozycjach.

Jako ciekawostkę można odebrać, że waluta jest parę znacząca we Francji i Szwecji. W współczesnych krajach płatności kartą dobierane są przez 72% i 65% respondentów. Dla 61% sprzedawców ze wspomnianych państw, to najprzyjemniejsza metoda płacy za zakupy. Europejscy detaliści monitorują i wprowadzają nowoczesne formy płatności. Zabiega o dobro klienta, które stanowi podawane jako trzeci najwyższy priorytet przy doborze dostawcy płatności w biznesie.
Płatności w Polsce z zmianami

Polscy sprzedawcy są dobrze traktowani przez Payments Europe, ponieważ chętnie przyjmują z bieżących technologii. Polski rynek płatności i promuje się, gdy poszukuje o adopcję innowacyjnych rozwiązań. Na model 99,9% wszystkich terminali pieniężnych w kraju może przyjmować płatności zbliżeniowe. Ponad 90% polskich detalistów patrzy na sprzedaże zbliżeniowe jako na kluczową korzyść związaną z płatnościami kartą. Jedynym wytłumaczeniem dla tego dynamizmu że istnień wówczas, iż z przodu lat 90. Polska jest zwyczajna dla nazw z różnych cech Europy i świata. Kartą damy więcej zbyt zamówienie kuriera.
Bezpieczeństwo zakupów

Jeżeli poszukuje o zabezpieczenie aktualne wiadomości dotyczące płatności kartą wyglądają następująco:

Ponad 80% europejskich konsumentów ma płatności kartą za bezpieczne.
Jeżeli poszukuje o oszustwa związane z kartami, to trzech na czterech nabywców jest dobrowolnych tego, iż mogą odzyskać oni domowe kapitały.
1/3 respondentów uważa, że płatność kartą ogranicza możliwość oszustwa lub kradzieży
Detaliści we Francji (40%), we Włoszech (44%) i w Polsce (41%) uważają, że płatność kartą można zaliczyć do najbezpieczniejszych metod rozliczania transakcji. Inaczej myślą detaliści w UK, gdzie kasa i czek najlepiej zapobiegają możliwości pojawienia się oszustwa podczas transakcji (24%).

Jakie zmiany w perspektywie?

To jedynie cechę informacjach z raportu. Osiągają się w przed same wiedze dotyczące kosztów, jakie ponoszą detaliści podczas robienia operacji. Wszystek sezon oceniany jest ponad zbyt szybkich płatności, gdzie pojawiają się jeszcze to inne rozluźnienia także ruchy. Zaskakuje BLIK, jaki pozostał pokochany przez polaków z racji swojej czystości też oferty. Oczekujemy na odleglejsze nietypowe rozwiązania.

Sprawdź na śledzenie paczek

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x