Kategorie
Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w oszczędnościach w smaku wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w niedalekim Stargardzie a udział w nim wzięło 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich zarejestrował się Aleksander Polguj, jaki w grup do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w wyniku pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący istniał i efekt w sile do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem znacznie poważny z ostatnich panów ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie właśnie na stresach ale oraz na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam okazję że inne lata współpracy przyniosą coraz większe sukcesy nie właśnie na arenach kraju tylko i także na matach Europy bądź też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najpodobniejszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x